0232 346 03 04
Shift Ajans Su Arıtma Sayfası

Arıtılmış Su İle Sağlıklı Yaşama Adım Atın

Karabağlar su arıtma cihazı satış ve bakım hizmetlerimiz kapsamında sizlere sunduğumuz su arıtma cihazı modellerimiz, sağlıklı beslenme alışkanlıklarınız dahilinde tüketebileceğiniz içme suyuna erişebilmenizi sağlarlar. Cihazlarımız membran ve karbon filtre teknolojileri ile bakteri, virüs, mikrop, kireç içeriklerinden tamamen ayrışmış, sindirim sistemi sağlığını koruyan içme suyunu sizlere sunarlar. Ph seviyesi dengeli, mineral içeriği korunmuş olan arıtılmış içme suyu sağlıklı yaşam alışkanlıklarınız çerçevesinde tüketmeniz gereken su kalitesini sizlere ulaştırır.

İçme Suyuna Ekonomik Koşullarda Erişin

Ev tipi ve endüstriyel tip su arıtma cihazlarımız, sağlıklı içme suyuna daha ekonomik koşullarda erişebilmenize imkan sağlayan sistemlerdir. Tüm bir ailenin içme suyu ihtiyacını karşılamak yada şirket çalışan kapasitesine uygun içme suyunu satın almak, uzun vadede yüksek bütçe harcamasına neden olur. Harcanan giderlere bakıldığında plastik damacana ile temas eden ve kalite bakımından arıtılmış içme suyundan daha düşük kalitede bir suyun tüketildiği gözlemlenir.

Su arıtma cihazlarımız plastik ile teması engellenmiş, mineral yapısı korunmuş, rahat sindirilebilir içme suyunu, şebeke suyu üzerinden elde edebilmenize imkan sağlayarak, uzun vadede damaca su alımı için yaptığınız harcamaları ortadan kaldırır. Sağlıklı içme suyuna günün her saati, bütçenize uygun koşullarda ulaşabilirsiniz.

Su Arıtma Cihazınızı Geniş Yelpazeden Seçme İmkanı

Karabağlar su arıtma cihazı satış ve bakım servisi olarak, geniş cihaz model seçeneğini beğeninize sunuyoruz. Su arıtma cihazı ihtiyaçlarınız için ev tipi, endüstriyel, tezgah altı, sebil, tezgah üstü, orta ölçekli ve ters osmoz teknolojili su arıtma sistemlerimiz arasından tercih gerçekleştirebilirsiniz. Bu geniş yelpazemizden yararlanarak ister evde isterseniz de yüksek çalışan kapasiteli işyerlerinizde arıtma cihazlarına yer verebilirsiniz.

Diğer yandan danışmanlık hizmetlerimizden yararlanarak kullanım alanınıza en uygun olan su arıtma cihazı hakkında bilgi alabilir, profesyonel montaj işlemlerimizden yararlanabilirsiniz. Yenilikleri takip eden çalışma sistemimizle sizlere sunduğumuz diğer bir arıtma cihazı tipimiz ise apartman girişi su arıtma sistemimizdir. Bina girişinde yer alan şebeke üzerinden montajını sağladığımı bu sistemler ile her bir dairede kaliteli, sağlıklı, kireçsiz arıtılmış suya erişim sağlayabilirsiniz.

Temiz Suyu Yüksek Kapasitede Kullanmayı Deneyimleyin

İçme suyu tüketim ihtiyacınızı gidermek için sürekli olarak damacana su satın alma tercihinizde belirli ölçüde su kapasitesine erişebilirsiniz. Su arıtma cihazlarımız ile içme suyunu bir süreklilik içinde tüketebilmenize imkan sağlayan sistemlerdir. Ev tipi arıtma cihazlarımız ile tek seferde 8lt ve model yapısına göre daha üstünde sağlıklı içme suyunu, şebeke suyu üzerinden üretebilirsiniz. Bu kapsamda sadece doğrudan tüketim için değil çay demleme, yemek pişirme gibi işlemler içinde sağlıklı su kullanma avantajından yararlanabilirsiniz.

Özellikle iş yerlerinizde geniş su tankı kapasiteli endüstriyel arıtma cihazı modellerimiz ile tüm çalışanlara yetecek ve yemekhanede kullanılabilecek oranda içme suyu elde etme imkanı bulursunuz. Damacana su alım masraflarını düşürmek, mineral açısından zengin içme suyuna her alan ulaşmak, içme suyunun tükenmesi halinde marketlerden damacana taşımak zorunda kalmamak için geniş ürün yelpazemiz inceleyebilirsiniz.

Su Arıtma Cihazları İçin Kaliteli Montaj Hizmeti

Su arıtma cihazlarınız en yüksek performansta kullanabilmek ve arıtma işleminden verim alabilmek için kaliteli montaj, kurulum aşamasından yararlanmanız gerekir. Cihazların filtrelerinin belirli bir düzen içinde monte edilmesi, cihazın herkesin erişimine uygun konforlu bir alan konumlandırılması ve conta sistemlerinin ideal şekilde sabitlenmesi gerekir.

Karabağlar su arıtma cihazı montaj ekiplerimi ve deneyimleri ile sizler için profesyonel kurulum aşamalarını sunuyoruz. Hizmetimiz kapsamında tam performansta çalışan cihazlarınız sizlere teslim ediyoruz.