0232 346 03 04
Shift Ajans Su Arıtma Sayfası

Arıtma Cihazı Filtre Temizliğinde Kaliteli Hizmet

İzmir su arıtma teknik servis hizmetimiz ile su arıtma cihazlarınızın ilk günkü performanslarını geri kazandırmak amacıyla, profesyonel filtre dezenfektasyon işlemimizi sizlere sunuyoruz. Su arıtma cihazlarınız verimli şekilde kullanabilmek ve şebek suyunu sağlıklı içme suyuna dönüştürebilmek için tıkanıklık problemi bulunmayan membran ve karbon filtrelere sahip olmanız gerekir. Bizler, periyodik bakım hizmetimiz kapsamında cihaz filtreleriniz tortu ve kirlerden arındırarak, uygun şekilde montaj işlemini gerçekleştiriyoruz. İşlevini tam olarak yerine getiremeyen ve filtrenin eskimesine bağlı olarak performans düşüklüğü yaşayan cihazlarınız ise filtre değişim hizmetimiz ile destek sunuyoruz.

Su Arıtma Cihazı Alırken Geniş Seçenekten Yararlanın

Sizlere sunduğumuz su arıtma cihazı modellerimiz ile ev veya ofis alanında şebek suyunu sağlıklı içme suyuna dönüştürebilmeniz imkan sağlıyoruz. Geniş yelpazemizden ev tipi, tezgah altı ve üstü, sebil, endüstriyel, orta ölçekli, apartman girişi su arıtma sistemlerine erişebilirsiniz. Bu geniş yelpazeden ihtiyacınıza en uygun olan su arıtma cihazına ulaşabilirsiniz.

Endüstriyel tipli su arıtma cihazlarımız ile şirketlerinizde çalışan kapasitene yeterli olacak oranda temiz, içme suyunu elde etme imkanı bulursunuz. Bu sistemlerimiz aktif karbon filtrasyonları ve musluklu modelleri ile konforlu, hijyenik kullanımı sunarlar. Ayna anda hem sıcak hem de soğuk içme suyunu çeşme alanından servis edebilirsiniz. Geniş su tankı alanları ile tüm çalışanlara yetecek içme suyunu sağlarlar. Dekoratif yapıları ile ofis alanına uyun sağlarken, çok aşamalı filtre sistemi ile mikrop, bakteri, virüs, kireç, tortu içeriklerinden ayrışmış, berrak içme suyunu temin etmeniz sağlarlar.

Ev Tipi Su Arıtma Cihazlarının Avantajlarından Yararlanın

İzmir su arıtma teknik servis ve cihaz satış hizmetimiz ile sizlere sunduğumuz ev tipi su arıtma cihazlarımızın avantajlarını şu şekilde sıralarız:

Bu avantajları elde edeceğiniz ev tipi su arıtma cihazlarımız ile sağlıklı yaşam için gerekli olan kalitesi yüksek içme suyu tüketme ihtiyacınız giderebilirsiniz.

Arıtılmış Su İle Sindirim Sistemi Sağlığınız Koruyun

Sağlığınız korumak ve sağlıklı beslenme koşullarınız desteklemek için plastik damacana ve şişeler ile temas etmeyen, sağlıklı bir su tüketmeniz gerekir. Bu kapsamda uzun süre kapalı şişelerde beklememiş temiz suyu tüketmek için ev tip veya endüstriyel su arıtma cihazlarından yararlanabilirsiniz. Arıtılmış su mikrop, virüs, bakteri, kireç gibi zararlı içeriklerden ayrışmış, özel filtreler ile mineralleri korunmuş içme suyudur. Arıtılmış suyu doğrudan tüketmek ve yemekleriniz bu su ile hazırlamak, sindirim sistemi sağlığınızı koruyabilmenize ve daha rahat bir sindirim işlemi gerçekleştirebilmenize imkan sağlar. Su arıtma cihazımız sadece şebeke suyunu temiz suya çevirmekle değil, aynı zamanda suyun sertliğini ve PH değerini ayarlayarak, lezzetli suyu sağlamakla da görevlidir.

Su Arıtma Cihazını Avantajlı Fiyatla Edinin

İzmir su arıtma teknik servis ve satış hizmetlerimiz kapsamında, bakım ve cihaz alım taleplerinize profesyonel adımlar ve avantajlı fiyat seçenekleri ile cevap veriyoruz. Ev tipi, endüstriyel, tezgah altı ve üstü, apartman girişi su arıtma sistemleri için hazırladığımız farklı fiyat seçenekleri içinden bütçenize en uygun olan fiyat değerlerini bulabilirsiniz.