0232 346 03 04
Shift Ajans Su Arıtma Sayfası

Apartman Girişinde Su Arıtma Cihazından Yararlanın

İzmir su arıtma cihazı satış ve bakım hizmetlerimiz kapsamında, apartman girişlerinizde kurulum koşullarından yararlanabileceğiniz cihazlar ile sizleri buluşturuyoruz. Apartman girişi su arıtma cihazı sistemlerimizi, doğrudan apartman su saati girişine uygulayarak, tüm dairelerde arıtılmış suyu kullanabilmenize imkan sunuyoruz.

Apartman girişi su arıtma cihazımız, su yumuşatma sistemleri ile kalsiyum ve magnezyumu tutarak sudaki kireç oluşumunu engeller. Mikron gözenekli filtre ile tortuları ve partikül parçalarını tutarak musluk ağızlarında oluşabilecek tıkanmaların önüne geçer. Aktif karbon filtresi ile koku, bulanıklık, bakteri, mikrop ve kloru şebeke suyundan gidererek, çeşmelerinizden sağlıklı içme suyunu alabilmenize imkan sunar. Tüm bu aşamalar sayesinde yemek pişirirken, çamaşır makinesini ve diğer cihazları kullanırken kireçsiz su kaynağından yararlanabilirsiniz.

İçme Suyuna Konforlu Şekilde Erişin

Sizlerle buluşturduğumuz ev tipi su arıtma cihazlarımız günün her saatinde, konforlu şekilde sağlıklı içme suyunu elde edebilmenizi sağlarlar. Ev tipi su arıtma cihazlarımızı kurulum işlemlerimiz ardından, şebeke suyuna bağlayarak, lezzetli içme suyunu elde edebilirsiniz. Musluk suyunu filtreleme sistemi ile mikrop, bakteri, virüs, klor, kireç, tortu içeriklerinden tamamen ayrıştıran cihazlarımız, geniş su haznelerinde içme suyunu taze şekilde muhafaza ederler. Sizler, bu işlem ardından sadece musluk sistemini kullanarak sağlıklı içime suyunu tüketebilirsiniz.

Zahmetsiz şekilde sağlıklı ve mineral açısından dengeli suyu ulaşabilmenizi sağlayan ev tipi arıtma cihazlarımız ile tek seferde yemek yapmak, çay demlemek ve doğrudan su tüketmek için gerekli olan kapasitede kaynağı elde edebilirsiniz. Damaca su satın alma masraflarını ortadan kaldırırken, doğa dostu kullanım koşullarından yararlanabilirsiniz.

İş Yerlerinde İçme Suyuna Ekonomik Erişim

İzmir su arıtma cihazı satış ve kurulum hizmetlerimiz kapsamında iş yerlerinizde tercih edebileceğiniz endüstriyel su arıtma cihazlarımızı sizlere sunuyoruz. Ters osmoz sistemi ile çalışan endüstriyel su arıtma cihazlarımız ile şirket çalışan kapasitesine uygun miktarda içme suyunu, çeşme suyu üzerinden elde edebilirsiniz. Şebeke suyunu kısa sürede temiz içme suyuna dönüştüren bu cihazlar ile aynı anda hem sıcak hem de soğuk içme suyunu kullanma imkanına erişebilirsiniz.

Kahve yapmak için gerekli olan temiz, sağlıklı sıcak suyu ve rutin su tüketimi için gerekli soğuk, ılık içme suyunu çeşme sisteminden temin edebileceğiniz cihazlarımız, uzun ömürlü yapıları ile ön plana çıkarlar.

Kaliteli Kurulum Şartlarından Yararlanın

Tercih ettiğiniz su arıtma cihazı ev tipi, endüstriyel, orta ölçekli, apartman girişi su arıtma cihazlarından hangisi olursa olsun, deneyimli ve alanında uzman ekibimiz ile profesyonel kurulum, montaj hizmetini sizlere sunuyoruz. İş yerlerinizde uygun ve herkesin ulaşabileceği bir alana evlerinizde mutfak dekorasyonu ile uyumlu bir alana kısa süre içinde montaj işlemlerimiz gerçekleştiriyoruz. Hizmetimiz kapsamında profesyonel montaj, filtre değişimi, periyodik bakım aşamalarından yararlanabilirsiniz.

Plastikle Teması Engellenen Su Tüketiminden Yararlanın

Su arıtma cihazları, şebek suyunu ters osmoz tekniği ile sağlıklı içme suyuna dönüştürürken, damacanalarda yer alan içme suyundan çok daha kaliteli bir seçeneği sizlere sunarlar. Arıtılmış su plastik ile temas etmeden bardaklarınıza ve sofralarınıza ulaşır. Cihazlarımızın suyu her daim taze tutan özel su tankı alanları ile hafif, tatlı, berrak ve kokusuz içme suyunu tüketirsiniz.

Arıtma cihazlarımız, plastik damacana ile temas etmiş bir su yerine, filtreleme sistemi sayesinde mineral içerikleri korunmuş, ph değeri ideal, sağlıklı sindirim için uygun, lezzetli içme suyunu sizlere sunmaktadır.

İzmir su arıtma cihazı satış ve danışmanlık firması olarak bizler, iş yeriniz veya eviniz için en uygun olan arıtma cihazını bulabilmeniz, profesyonel montaj koşullarından yararlanabilmenize, günün her anı ekonomik koşullarda sağlıklı suyu elde edebilmeniz amacıyla hizmet sunuyoruz.