0232 346 03 04
Shift Ajans Su Arıtma Sayfası

Karabağlar Su Arıtma

Karabağlar su arıtma cihazı satış ve servis hizmetlerimiz kapsamında, profesyonel desteğimiz sizlerle buluşturuyoruz. Ev tipi, endüstriyel, orta ölçekli su arıtma cihazı modellerimiz ile şebeke suyunuzdan, sağlıklı içme suyunu elde edebilir, tercih ettiğiniz cihazların kurulum aşamasında teknik ekibimizden destek alabilirsiniz.

Arıtma Tesisi İşletme Danışmanlığı Nedir?

Arıtma tesisi işletme danışmanlığı, deneyimli mühendis ekibimiz ile silere sunduğumuz, doğru arıtma teknolojilerini seçebilmenize yardımcı olduğumuz hizmet çeşidimizdir. Arıtma tesisi işletme danışmanlığı hizmetimiz kapsamında, işletmeniz için uygun olan doğru tip su arıtma sistemi örenebilir, bu sistemin profesyonel kurulum aşamalarından yararlanabilir, firmanızda yer alan çalışan kapasitesine yeterli oranda sağlıklı içme suyunu üreten sistemleri kullanabilirsiniz.

Karabağlar su arıtma cihazı servis ve danışmanlık hizmetlerimiz kapsamında, projelendirme, ürün tedariki, kurulum, teknik destek ve analiz, personelin arıtma cihazı kullanımı hakkında bilinçlendirilmesi gibi alanlarda destek alabilirsiniz. Sizlere sunduğumuz ve şirketlerinizde uygun alanda kurulumunu sağladığımız arıtma cihazı modellerimiz ile şebeke suyunu sağlıklı içme suyuna dönüştürerek, daha ekonomik koşullarda mineral açısından dengeli bir su tüketebilirsiniz.

Su Arıtma Cihazı Nasıl Seçilmeli?

Su arıtma cihazı seçerken ilk olarak kullanım alanını göz önünde bulundurmanız gerekir. Sağlıklı içme suyunu ev ortamında elde etmek için ev tipi, kişi sayısının yüksek olduğu şirketlerde elde etmek için endüstriyel su arıtma cihazlarını seçmeniz gerekir.

Diğer yandan arıtma cihazlarının ters osmoz yöntemi üzerinden çalışmasına veya membran filtreli olmasına özen göstermeniz gerekir. Ters ozmos ve membran filtreler, şebeke suyunda yer alan iti parçalı zarar maddeleri ayrıştırdıktan sonra, çok aşamalı filtrasyon ile mikropları, bakterileri, virüsleri, klor ve kireci sudan giderirler. Bu sistem üzerinden sağlık açısından içmeye uygun su elde edebilirsiniz. Karabağlar su arıtma cihazı satış firması olarak bizler, geniş ürün kategorimiz kapsamında ters osmoz teknikli ev ve endüstri tipi su arıtma cihazlarımızı sizlere sunuyoruz.

Su Arıtma Cihazı Filtre Değişimi Neden Gerekli?

Su arıtma cihazı filtre değişimi, cihazı sağlıklı şekilde kullanmaya devam edebilmek ve su arıtma performansında kaliteyi korumak için gereklidir. Su arıtma cihazlarının membran filtreleri uzun süre boyunca birden fazla işleme tabi olarak, şebeke suyunda yer alan tüm tortuları, kloru ve mikrop içeriklerini ayrıştırırlar. Bu kapsamda cihazın periyodik senelik bakım kapsamında filtre değişimine sokulması, çalışma performansını koruma altına almaktadır.

Karabağlar su arıtma cihazı montaj ve satış hizmetlerimizde sizlerle buluşturduğumuz ev tipi ve endüstriyel su arıtma cihazlarımızın membran filtre sistemleri 2 senelik süre boyunca, sağlıklı ve kaliteli içme suyunu sizlere sunmak için faaliyet gösterirler. Bu süreç sonunda gerekli bakım işlemlerinden ise Karabağlar su arıtma servisi bakım hizmetimiz kapsamında yararlanabilirsiniz.

Su Arıtma Cihazları Kullanım Avantajları Nelerdir?

Su arıtma cihazlarımız ile elde edeceğiniz kullanım avantajlarını şu şekilde sıralarız:

Bu gibi avantajların tümünü aynı anda sunan su arıtma cihazlarımız ve Karabağlar su arıtma cihazı kurulum hizmetlerimiz ile sağlıklı içme suyuna bulunduğunuz konumdan, dilediğiniz an ulaşma şansı elde edebilirsiniz.