0232 346 03 04
Shift Ajans Su Arıtma Sayfası

Apartman Girişi Su Arıtma Sistemleri

Lezzetli bir musluk suyu ile tanışmaya hazır mısınız? pratik tasarımlar ile geliştirilen apartman girişi su arıtma sistemleri sayesinde şebeke suyunun içindeki klor ve kireci temizleyen filtreler sayesinde lezzetli içme suyuna hızlı bir şekilde sahip olabilirsiniz. içtiğimiz suyun lezzetli olmasının yanı sıra hazırlanan yemeklerin tadı ve içeceklerin de aroması çok daha net bir şekilde ortaya çıkacaktır. Yumuşak ve lezzetli içme suyuna daha ekonomik şartlarda sahip olmak istiyorsanız hemen hizmetlerimizden yararlanabilmek için ekiplerimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Entegre sistemler ile korunan ve dışarıdan gelecek müdahalelere karşı korumalı olarak uygulanan çalışma prensipleri sayesinde siz de verimli bir şekilde kullanacağınız suyu elde edebilirsiniz.

Yeterince Su İçmenin Sağlık Açısından Önemi

Son dönemlerde artan bilinçlendirme çalışmaları ile bugün suyun ve su içmenin önemi bilmeyen kişi yok denecek kadar azdır. Yeterli suyu içmememiz halinde performansımızda yaşanabilecek düşüşlerin hemen farkına varabiliriz. Beynimizin temel fonksiyonlarını başarıyla sürdürebilmesi için yeterli suya ihtiyacı vardır. Gün boyu ihtiyacınız olan taze ve lezzetli suya kurulacak su arıtma sistemleri ile sahip olabilirsiniz. en iyi fikirlerin kaliteli bir su ile ortaya çıkabileceğini sakın unutmayın.

Ülkemizin temiz suya erişim imkanları açısından en zengin ülke olduğunu biliyor muydunuz? Lezzetli bir su içmek için servet ödemenize gerek yok. Sağlıklı suyu sizinle buluşturma işlemini bize bırakın. Kuracağımız apartman girişi su arıtma sistemleri ile sunacağımız geniş imkanlardan yararlanın ve yatırım maliyetinizi kısa sürede çıkartarak uzun vadeli bir karlılığın altına imzanızı atın. Şebeke suyunun istenmeyen etkilerinin yok edilmesi için kurduğumuz sistemler toplu konutlarda veya villa tipi müstakil evlerde de kullanılabilmektedir. Bu sistemi halı yıkama, oto yıkama hizmeti veren firmalarında kendi sistemleri üzerinde kurmaları ve elde edecekleri sonuçtan çok daha memnun kalacakları belirlenmiştir. Mevcut teknolojilerin kullanılarak şebeke suyu üzerinde iyileştirmeler yapılarak ortaya çıkacak su ihtiyacımız olan en kaliteli, sağlıklı ve güvenilir su olarak sofralarımıza gelebilir. Bu tarz projeler öncesinde vereceğimiz ücretsiz keşif hizmeti ile alana kurulması uygun olacak sistemi tespit eder ve müşterilerimizin onayına sunarız. Projeye göre değişen ekonomik bütçeler ile müşterilerimizin her zaman yanında yer alırız. Kurduğumuz sistemlerin düzenli olarak bakımını yapar ve her zaman sağlıklı su içmenizi sağlarız.

Sistemin kurulacağı yerdeki ihtiyacın belirlenmesi ile kurulacak olan modeller 1 ton, 2 ton veya 8 tona kadar hazır su tutabilme özelliğine sahiptir. Bu ürünler sadece şebeke suyu kullanımında değil mevcut kuyulardan çıkacak suyun içme suyu olarak kullanılmasında da etkili olacaktır. farika ve oteller gibi çok sayıda insanın çalıştığı veya konakladığı alanlarda da sistemi kurarak karlı bir yatırım yapabilirsiniz. Kurulan sistemler amacına uygun olarak suda bulunan koku, tat ve yabancı malzemelerin arıtılmasını ve istenen seviyelere gelmesini sağlamaktadır. ham suyun analizi yapılarak belirlenecek model ile en ideal sonuca ulaşılması da mümkündür. Farklı ihtiyaçlara göre üretilen su arıtma cihazları evlerde, işyerlerinde, apartman girişlerinde kullanılabileceği gibi daire girişlerinde de kullanılabilir. Estetik görünümleri ve sağlıklı bir su ortaya çıkmasını sağlayan filtreleme sistemleri ile barlar, fırınlar, restoranlar ve kalorifer kazanları için kullanılan sistemlerde mevcuttur. Sert su kullanımından dolayı özellikle beyaz eşyalarda yaşanan sorunların çözümü de arıtılmış su kullanımından geçmektedir.   

Apartman girişi su arıtma sistemleri kurarak siz de hem vücut sağlığınızı hem de kullandığınız elektronik cihazların verimliliğini en üst seviyeye çıkarabilirsiniz. Kireçten arındırılan su ile cihazlarınızın ömrü uzayacaktır. Kullanacağınız temizlik malzemelerinde de %60’a yakın bir azalma olduğunu kısa sürede fark edebilirsiniz. Sağlımızı ve çevremizi korumak için almamız gereken basit önlemleri ihmal etmeyelim. Kullanacağınız su yumuşatma cihazları ile aile bütçesine katkı sağlayabilirsiniz. 24 saat kesintisiz kaliteli su üretiminin sağlanacağı sistemler sayesinde her zaman ve her alanda kullandığınız suyun kalitesine güvenebilirsiniz. Alacağınız radikal kararlar ile kısa süre içerisinde yaşamınıza sağlık hediye edebilirsiniz. Ekiplerimiz bulunduğunuz mekana ve ihtiyaçlarınıza en uygun cihazı belirleyecek ve kurulumunu sağlayacaktır. Kullanım aşamasında periyodik bakımları da üstlenen firmamız sizi temiz su temin etme derdinden de kurtaracaktır.