0232 346 03 04
Shift Ajans Su Arıtma Sayfası

Ofis Ve İşyeri Arıtma Sistemleri

Sağlık üzerinde son derece önemli bir etkiye sahip olan su tüketiminin önemi her geçen gün daha fazla kişi tarafından öğrenilmektedir. Yapılan toplumu bilinçlendirme çalışmalarının başarısı sayesinde bugün herkes her gün en az 2 litre su içmesi gerektiğinin farkındadır. Piyasada daha kolay erişilebilen boyların bulunması su tüketimi üzerinde olumlu etkiler göstermektedir. Evde veya iş yerlerinden tüketilen temiz suyun genel olarak pet damacanalar ile sağlandığı bilinmektedir. Bu durumun sağlık üzerindeki olumsuz etkilerinin yanı sıra ekonomik açıdan da ciddi külfetleri bulunmaktadır. Telefon ile su istemek, suyun marketten taşınması veya işyerlerinde stoklamada oluşan görüntü kirlilikleri sorunun en temel kaynağının temiz suya erişilebilirlik olduğunu ortaya koymaktadır. Firmamız verdiği hizmetler ile ofis ve işyeri arıtma sistemlerinin projelendirilmesinden teminine, kurulumundan periyodik bakımına kadar her aşamada müşterilerinin yanında yer almaktadır.

Su Arıtma Cihazlarının Bakım Aşamaları

Kendi temiz suyunu kendi evinde imal edecek olan müşterilerimiz için verdiğimiz periyodik bakım hizmetlerimiz ile sizin hiçbir şeyi düşünmenize gerek kalmaz. Sistemde kullanılan filtrelerin ömürlerine göre değişiklikler zamanında yapılacaktır. Genel bakımların ve teknik kontrollerin yapılması ile birlikte sahip olduğunuz sistemi daha verimli ve uzun süreli kullanabilirsiniz. Konusunda deneyimli ekipler ile verdiğimiz bakım hizmetlerinde sırasıyla

En etkin ve hızlı şekilde taze ve temiz suya erişiminizi sağlayacak sistemler sayesinde tükettiğiniz su ile sağlığı yakalayabilirsiniz. Musluk suyunun içinde bulunana istenmeyen maddelerin, kireç ve klorun süzüldüğü sistemler sayesinde bardağa aldığınız su renk, koku ve tat açısından mükemmel seviyeye ulaşmış olacaktır. Arıtma cihazından elde ettiğiniz suyu yemek ve içecek hazırlamada da kullanabilirsiniz. Bu su ile hazırlanan gıdaların tadını daha iyi alacağınıza emin olabilirsiniz. Ev tipi cihazları daire girişinde de kullanabilir ve bu şekilde banyo yaptığınız sudan beyaz eşyalarınızda kullandığınız suya kadar kireçten kurtulur ve cihazlarınızın daha uzun süre kullanılabilmesine olanak sağlarsınız. Kullanıcı deneyimleri ile tespit edilmiş bilgilere göre kireci azaltılmış sularda kullanılacak temizlik malzemelerinden daha az miktarlarda daha iyi sonuçlar elde edilmektedir. Özellikle ofis ve işyeri arıtma sistemleri su sebillerinde de kullanılabilmektedir. Bu şekilde genel ortama açık alanlarda tüketilen suyun da kaliteli ve taze olması sağlanmış olur. İsteyenler oda sıcaklığında su tüketebilirken isteyenler de sıcak suya anında sahip olabilirler. Müşteri ihtiyaçlarının ve taleplerinin dikkate alınarak hazırlandığı projelendirmeler ile ödenen maliyetler kısa sürede geri dönüşecektir.

İçtiğiniz suyun sağlığınız ile direk alakalı olduğunu bilmelisiniz. Dünyada her gün binlerce insanın kaliteli ve temiz su bulamadığı için öldüğünü biliyor musunuz? Dünya Sağlık Örgütü’nün verilerine göre insan sağlığını tehdit eden sorunların içinde yer alan sağlıksız su tüketimi, ciddi bir sorun olarak karşımıza çıkmaktadır. Musluk sularını kullanamadığımız için su ihtiyacımızı karşılamak için çeşitli yöntemlere başvurmak zorunda kalmaktayız. Genel olarak tercih edilen damacana su tüketiminin en bilinen sıkıntısı suyun hangi şartlar altında ve hangi kaynaktan doldurulduğunun takip edilememesidir. Size sunduğumuz arıtma cihazı hizmetlerinden yararlanarak kendi temiz suyunuzu üretebilir ve taze bir şekilde tüketebilirsiniz. Uzmanların belirttiği gibi arıtılmış suyunuzu cam sürahilerde korur ve direk güneş ışığının olumsuz etkilerinden korursunuz. Özellikle ofis ve işyeri arıtma sistemleri ile gereksiz masraftan kaçınmış olursunuz. Yüksek miktarda damacana stokundan ve su siparişi vererek düzenli ödeme yapmaktan da kurtulmuş olursunuz. Ekiplerimiz verdikleri hizmetler ile sisteminizi düzenli olarak teknik kontrollerden geçirecektir. Gerekli malzemelerin ve filtrelerin temini ve değişiklikleri tamamen şirketimiz sorumluluğunda olacaktır. Siz ofisinize arıtma cihazı almaya karar verin ve ekiplerimiz mekânınızda ücretsiz keşif hizmeti vererek projelendirmeyi yapsın. Su bitti kaygısı taşımadan suyunuzu kendiniz temizleyin ve sağlıklı su içmenin ayrıcalığından yararlanın. Gelişmiş ülkelerde yaygın olarak kullanılan sistemler ülkemizde de her geçen gün daha yaygın olarak kullanılmaktadır. Suyun kendi özüne dönüşmesini sağlayan etkili sistemler ile çalışan arıtma cihazları ile siz de sağlıklı bir yaşamla sağlıklı su içerek tanışabilirsiniz. Su hayattır.