0232 346 03 04
Shift Ajans Su Arıtma Sayfası

İzmir Su Arıtma Servis Ağımız

Su arıtma cihazı kullanarak siz de sağlıklı bir suya ekonomik bir bütçe ile sürekli olarak sahip olabilirsiniz. Damacana su siparişlerinin sizi üzerinizde yarattığı yüke bir göz atabilir misiniz? Telefon açarak vereceğiniz siparişleri yedek bidonlar aracılığıyla kontrol edebilirsiniz. Ancak bu durum evinizdeki yerleşim düzeni üzerinde olumsuz etki gösterecektir. İzmir su arıtma cihazı servisimizden alacağınız destek ile kendi suyunuzu kendi evinizde ve kendi kullandığınız malzemeler eşliğinde temizleyebilir ve afiyetle tüketebilirsiniz. Kullanacağınız cam şişeleri düzenli olarak temizlemeniz halinde şebeke suyunun temizlenerek sağlıklı bir şekilde muhafaza edilmesini sağlayabilirsiniz.

Damacana şişelerin kaç kere kullanıldığı hakkında bir fikriniz var mı? Olsaydı damacana su siparişi veremeyeceğinize eminiz. Peki, plastik su bidonlarının bayide hangi şartlar altında kaldığını ve güneş ışınlarına maruz kalıp kalmadığı hakkında fikriniz var mı? Siz en iyisi kendi suyunuzu arıtın ve mutfakta yemek yaparken ve çay demlerken de sağlıklı bir şekilde tüketin. Evde veya endüstriyel alanda kullanılan su arıtma cihazlarının bakımının doğru yapılması ve filtre değiştirme zamanlarına özenle uyulması son derece önemlidir. Bu şekilde içtiğiniz suyun metabolizmanın üzerindeki etkilerini kısa sürede fark edebilir ve sağlıklı bir kilo kaybı yaşayabilirsiniz. İçindeki gereksiz minerallerden ve kimyasallardan arındırılmış temiz suyu içerek vücudunuzda oluşmasından şikâyetçi olduğunu ödemden de kurtulabilirsiniz.

En Güvenilir Suya Kolay Ulaşım 

Yapılan araştırmalar ve uzman görüşleri arıtılarak kullanılan suyun en ideal ölçümlere sahip su olduğu konusunda birleşmesi kullanıcılar üzerinde de rahatlatıcı etki göstermektedir. İçinde zararlı materyallerin bulunmadığı su ile hastalık yapıcı mikro-organizmaların vücudunuza girmesini de engelleyebilirsiniz. Damacanaların aksine hazırlanan taze su lezzeti ile fark yaratacak ve su tüketiminizin artmasını sağlayacaktır. Şirketimiz İzmir ve çevresine verdiği arıtma su servisi ile müşterilerinin her ihtiyacını en hızlı ve en kaliteli şekilde sağlayabilmek için çalışmalarını sürdürmektedir. Su artıma cihazından elde edilen suların

Su arıtma cihazlarının ekonomik olarak sağladığı avantajlarda işin dikkat edilmesi gereken kısımlarından biridir. İster aile bütçeniz olsun ister işyeri bütçeniz yapacağınız arıtma cihazı yatırımı hızlı bir şekilde geri dönüş sağlayacak ve kısa süre içerisinde ödediğiniz parayı geri kazandığınızı görebileceksiniz. Arıtma cihazı seçerken ihtiyaçlarınızı dikkate almanız ve sizin için en uygun cihazı titizlikle belirlemeniz gerekmektedir. Ekiplerimiz bu alanda da yardımlarını esirgemeyecektir. Her su arıtma cihazının güvenilir ve sağlıklı bir su ortaya çıkaramayacağını asla unutmayın. İnsan sağlığını ön planda tutan marka seçenekleri ile hizmet veren firmamız, satış sonrası hizmetler ile de göz doldurmaktadır. Profesyonel ekiplerimiz yılların vermiş olduğu deneyim ile müşterilerine güvenilir hizmetler sunmak konusunda uzmanlaşmıştır.

Satış sonrası garanti kapsamında yer alan hizmetlerden 7/24 müşteri ihtiyaçlarının karşılanmasına kadar aklınıza gelen her konuda bizi arayabilir ve görüşlerimize başvurabilirsiniz. Özellikle ev tipi cihazlarda yaşanan gelişmeler kullanılacak ürünlerin son derece kompakt ve güzel görünümlü olmasını sağlamaktadır. İhtiyacınıza ve mekânınızda bulunan yere göre tezgâh altı veya tezgâh üstü modellerden yararlanabilirsiniz. Arıtma işlemleri için kullanılan 5 farklı filtreleme sistemi birbirine boru eşliğinde bağlanmıştır. Her bir filtrenin farklı süzme işlemi bulunmaktadır. Kullandığınız su arıtma cihazı için İzmir'de servis garantimizden ve düzenli hizmetlerimizden yararlanarak her türlü ihtiyacınızı karşılayabilir ve sağlıklı bir su tüketerek hayata yeni bir başlangıç yapabilirsiniz. Evinde bebekleri olan ailelerin zaman kaybetmeden arıtma sistemi üzerinde durmaları ve seçtikleri cihaz desteğiyle kendi temiz sularını üretmeye başlamaları önerilmektedir.