0232 346 03 04
Shift Ajans Su Arıtma Sayfası

Havuz Suyu Arıtma Sistemleri

Yüzme havuzlarında iki sistemin en doğru şekilde kurulmuş olması gerekmektedir. Filtrasyon ve dezenfeksiyon sistemleri doğru çalışan bir havuza gözünüz kapalı olarak girebilir ve çocuklarınızı da sokabilirsiniz. Özellikle yaz mevsiminde görülme sıklığı artan alerjik sorunların, mantar enfeksiyonlarının, dış kulak ve göz iltihaplarının temel kaynağının yeterince temizlenmeyen havuzlar olduğu bilinmektedir. Sunduğumuz havuz suyu arıtma hizmetleri ile sizi bütün yaz boyunca güvenilir bir şekilde serinletiriz. Dezenfeksiyon işleminde yapılan şey suyun içinde bulunan mikropların temizlenmesidir. Havuz suyunun temizlenmesi işlemlerinde 3 temel kriterin dikkate alınması gerekmektedir. Bunlar

Standart bir uygulama olan kum filtrasyonu ile gözle görülen saç, kıl ve deri parçaları gibi malzemelerin suyun içinden ayrılması sağlanır. Kum filtresinden geçerek tekrar havuza verilen suyun içindeki belli büyüklüğe sahip olan maddeler kuma takılacak ve filtre edilmiş olacaktır. Havuzun içine atılan klor ile düzenli bir temizlik sağlanır. Daha çok mikroplar ve virüsler üzerinde etkili olan klorlama çalışmalarının vücudumuzu koruyan yararlı bakterileri de öldürüyor olması mantar enfeksiyonlarının görülme sıklığının artmasına neden olmaktadır. Özellikle yeni klorlanan bir havuzda yüzerken cildiniz tahriş olabilir ve gözlerinizde hafif kızarıklıklar oluşabilir. Kullanılan sistemlerin konu hakkında bilgi ve deneyim sahibi kişiler tarafından uygulanması gerekmektedir. Ufak miktarlarda fazla veya eksik kimyasal konulması insan sağlığını olumsuz etkileyecek sorunların yaşanmasına neden olabilmektedir. Ekiplerimiz verdikleri güvenilir hizmetler ile yaz mevsiminin kâbusunuz olmaması için özverili çalışmalar gerçekleştirmektedir. Kullandığımız en gelişmiş havuz suyu arıtma sistemleri ile keyif sürebilir hem de sağlığınızı koruyabilirsiniz. Şirketimiz ticari olarak faaliyete geçtiği ilk günden bu yana verdiği kaliteli hizmetler ile sektörde fark yaratmaktadır.

Gerekli alanlarda mühendislik, projelendirme ve teknik kurulum hizmeti veren ekiplerimiz daha sonra görevleri sistemleri düzenli olarak kontrol altında tutan takım arkadaşlarımıza bırakmaktadır. Kurduğumuz sistemler ile ilgili akla gelebilecek her konuda bizi arayabilir ve hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Havuz suyu arıtma işlemlerini yakından takip eden ekiplerimiz gerekli numunelerin ölçümlerini yaparak olması gereken referans değerlere bakarak gerekli uygulamaları yapmaktadır. Montaj sonrası bakım hizmetlerimiz, yıllık periyodik bakımlarımız ve yardımcı malzeme tedarikimiz ile müşterilerimizin her zaman yanında yer alırız. Kalite, zamanında hizmet ve süreklilik şirketimizin verdiği hizmetler arasında en önemli çalışma prensipleri arasında yer almaktadır.

Havuz dendiğinde akla gelen yüzme havuzlarının dışında süs havuzları da arıtılma sistemleri ile temizlenmelidir. Özellikle güzelliği ile müşterilerin dikkatini çeken süs havuzlarının ve hatta içinde balık beslenen büyük teşhir havuzlarının da arıtılmasında devreye giren ekiplerimiz müşterilerin bulundukları ortamda keyifli vakit geçirmelerini sağlarlar. Özellikle balık türlerinin tanıtıldığı büyük akvaryumların sistemlerinin de gerekli düzenekler eşliğinde kurulması ve gerekli periyodik bakımlarının yapılması gerekmektedir. Gelişen sistemler sayesinde bugün su kaynaklarının korunması amacıyla farklı yöntemler kullanılmaktadır. Atık su geri kazanım üniteleri ve yağmur suyunun arıtılarak yeniden kullanılabilir olması ülkemizde de hızlı bir şekilde kullanılmaya başlamıştır. Çevreye olan saygımız ve gelişen teknolojilere olan inancımız ile birlikte her zaman müşterilerimize en iyi hizmeti vermek için çalışmalarımızı sürdürürüz. Su arıtma sistemlerinin kullanıldığı yerler çok farklıdır. Fabrikalardan inşaat alanlarına, sağlık kurumlarından eğitim kurumlarına, tekstil sektöründen askeri alanda kullanılan suyun arıtılmasına kadar her sektörün farklı ihtiyaçları ekiplerimiz tarafından en ideal şekilde karşılanmaktadır.

Şirketimiz havuz suyu arıtma hizmetleri ile özellikle annelerin çocuklarını güven içinde havuza sokmaktadır. Sağlık açısından referans değerlere sahip olan bir havuzda yüzmenin keyfi de sizi mutlu edecek ve yazın tadı daha iyi çıkacaktır. Teknik birikime sahip olmayan kişiler tarafından verilen bakım hizmetlerinin sorunlar yaşanmasına neden olabileceği bilinmelidir. Pek çok mekân havuza girmeden bone takılması zorunlu tutarken bu şekilde filtre sistemlerinin dökülen saçlar nedeniyle tıkanma ihtimalinin önüne geçmeye çalışmaktadır. Her yüzücünün suya girmeden önce duş alması ise fiziksel önlem paketleri içinde uygulanabilmektedir. Havuz güvenliğinizi bize emanet edin, yaz tatilinizin keyfini çıkartın.