0232 346 03 04
Shift Ajans Su Arıtma Sayfası

Anlaşmalı Periyodik Bakım Hizmeti

Musluk suyunun doğal yollar ile temizlenerek kullanıma hazır hale gelmesini sağlayan sistemlerin düzenli temizlikleri büyük önem taşımaktadır. İçeceğiniz suyun kalitesi ile doğru orantılı olarak çalışan sistemler ile siz de damak tadınıza uygun ve kaliteli suyu en ekonomik şekilde kullanabilirsiniz. Ev veya işyerinize koyduğumuz su arıtma cihazlarının aynı zamanda anlaşmalı periyodik bakım hizmetini vererek sağlığınızı koruruz. Bakımdan temizliğe, filtre değişiminde yenilenmesi gereken parçaların teminine kadar her aşamada yanınızda olur ve ihtiyaçlarınızı karşılarız. Konusunda deneyimli olan ekiplerimiz sektörde yer alan farklı marka ve modellerin çalışma prensipleri konusunda da bilgi sahibidir. Temiz ve sağlıklı içme suyuna istediğiniz her an ulaşmanızı sağlayacak olan çalışmalarımız ile müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalar yaparız.

Sağlıklı ve Taze İçme Suyuna Kolay Ulaşım

Son dönemlerde sıkça konuşulan ve kamuoyunun gündemine gelen damacana suların sağlıksız şartlarda servis edilmesi ciddi bir sorun teşkil etmektedir. Temizlikten güneş ışınlarına direk maruz kalmaya kadar farklı sorunlar ile karşımıza çıkan durum ülkemizdeki pek çok ailenin dâhil olduğu ciddi bir sağlık skandalıdır. Şebeke suyuna güvenmediği için içme suyu alırken belli seçenekler arasına sıkışan müşteriler tercihlerini damaca siparişi vermekten yana kullanmaktadır. Evinize gelen ve sevdiklerinize içirdiğiniz suyun dolum şartları hakkında bir fikriniz var mı? Suyun hangi kaynaktan doldurulduğunu biliyor musunuz? Su arıtma cihazlarından gelen suyun kendi evinizde, sağladığınız temiz şartlarda ve kullanacağınız cam şişelere dolduğunu gözlerinizle görürsünüz.

Şirketimiz sunduğu anlaşmalı periyodik bakım hizmeti ile sizi düşünmektedir. Kullanım esnasında belli dönemlerde değişmesi gereken parçaların ve düzenli aralıklarla yenilenmesi gereken filtrelerin takibi sizi yormasın. Kurduğumuz etkili sisteme dâhil olun ve siz de cihazınızın hem kullanım süresini uzatın hem de daha kaliteli bir verim elde edin. Verdiğimiz hizmetlerden yararlanmak istiyorsanız ekiplerimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Karşılıklı olarak belirleyeceğimiz randevu ile talebiniz için en uygun olan cihazı birlikte belirleyelim. Siparişini geçelim. Ürünü en doğru şekilde kullanımınıza uygun hale getirelim. Sonuç olarak da sağlıklı ve güvenilir suya kavuşmanızı sağlayalım. Kurulan su arıtma cihazının size getireceği avantajlar arasında

·         Farklı filtreleme sistemleri ile temiz ve sağlıklı suya ekonomik ulaşım imkânı,

·         Damacana siparişi verme veya susuz kalma ihtimali olmadan kolay kullanım hizmeti,

·         Ücretsiz periyodik bakımların sağlayacağı verim,

·         Kesintisiz müşteri hizmet desteği sayılabilir.

Evinize konulacak sistemler sayesinde su siparişi vermeyi unuttuk derdine bir son verebilirsiniz. Hazırlayacağınız yemek ve içeceklerde ambalajlı su kullanımına son verebilirsiniz. Arıtma ile elde edeceğiniz su ile hazırlayacağınız yemeklerin, çorbaların ve çayın tadını daha fazla alacağınıza emin olabilirsiniz. Evinizde kullanacağınız set altı modeller ile meyve ve sebzelerinizi gönül rahatlığı ile yıkayarak kabuklarını soymadan sağlıklı bir şekilde tüketebilirsiniz. En önemlisi taze içme suyuna kavuşabilir ve sevdiklerinizi koruma altına almış olabilirisiniz. Sunulan kompak tasarımlar ile size mutfağınızda daha fazla yer kalır. Set üstü ürünlerin güzel tasarımları sayesinde mutfağınızda yeni bir ürüne yer açabilirsiniz. Bu şekilde oda sıcaklığındaki suya istediğiniz an ulaşabilirsiniz. Kullanmadığınız dönemlerde cihazınız enerji tasarrufu moduna geçerek yine cebinizi düşünecektir. 

İşyeriniz için arıtma cihazlarını tercih ederek yatırım maliyetinizi kısa sürede çıkarabilirsiniz. Su giderlerinizi kontrol altına almanın yanı sıra su siparişi verme, yöneticilere onaylatma, stoklama ve görüntü kirliliğinden kurtulabilirsiniz. Kullandığınız sistemin ek bakım giderlerinden kurtulmak istiyorsanız o zaman anlaşmalı periyodik bakım hizmetinden yararlanabilir ve sistemin avantajlarından yararlanabilirsiniz. Ortak kullanım alanlarına koyacağınız sebil sistemi ile pratik kullanım sağlarsınız ve işiniz kolaylaşır. Çalışanlarınızın aynı zamanda istedikleri an sıcak suya erişmeleri pek çok çalışan maliyetinin azalmasını sağlayacaktır. Siz de kendinizin ve sevdiklerinizin sağlığını önemsiyorsanız hemen su arıtma cihazı kullanmaya başlayabilirsiniz. Bu şekilde hem tasarruf eder hem de kendinize sağlıklı su içmenin getirdiği zindeliği armağan edebilirsiniz. Daha düşük maliyeler ile daha çok temiz suya erişim sağlayabilmek için, damacana depolama ve değiştirme derdine son vermek için hemen hizmetlerimizden yararlanmaya başlayabilirsiniz. Su sağlıktır. Sağlığınıza gösterdiğiniz özeni önce kaliteli su içerek gösterebilirsiniz.

Periyodik Bakım Hizmeti için lütfen teklif alınız...0 232 346 03 04